Previous
Next

Vysoko kvalitné produkty

Garantujeme dlhodobú životnosť a kvalitu našich výrobkov.

Prvotriedne materiály

Spájame prvotriedne materiály a najmodernejšie technológie.

Jedinečný dizajn

Vyjadrite svoju kreativitu, a my Vám vyhotovíme jedinečné produkty.

Záruka kvality

Poskytujeme profesionálny prístup a
priateľské dodacie lehoty.

PORADENSTVO

K našim štandardne ponúkaným a vykonávaným službám patrí osobný prístup a poradenstvo. Pomôžeme Vám vybrať si okná a doplnky tak, aby spĺňali Vaše požiadavky a zároveň aby sme minimalizovali možnosť nekompatibility jednotlivých prvkov. Ak nemáte úplnú predstavu stačí nás navštíviť, a my Vám radi poradíme.

PREDAJ

Bezplatne Vám vypracujeme cenovú ponuku na okná, dvere, posuvný systém a doplnkový sortiment. Po výbere produktov a odsúhlasením objednávky, po dohode, vyšleme odborného technika ktorý Vám vykoná odborné zameranie Vašich stavebných otvorov.

MONTÁŽ

Keďže sme priamym výrobcom okien, dverí a posuvných systémov ponúkame priateľské dodacie lehoty. V prípade neskoršieho odberu sme schopní Vám produkty uskladniť. Po dohode s Vami, zabezpečíme dopravu a montáž našich výrobkov. Kladieme vysoký dôraz nielen na kvalitný výrobok ale i na precíznu montáž, a preto ju realizujeme s odbornými montážnikmi.

SERVIS ZÁRUČNÝ A POZÁRUČNÝ

O naše výrobky sa náležite postaráme aj po montáži. Samozrejmosťou je kompletný záručný a pozáručný servis. Vďaka nášmu odbornému servisu, jednoducho vyriešime prípadné problémy.

Po prevzatí požiadavky naším servisným technikom Vás budeme kontaktovať, dohodneme si čas obhliadky a zároveň predbežnú cenu za servisný zásah. Cena sa môže zmeniť v závislosti od množstva času potrebného na odstránenie závady, a tiež v závislosti od spotrebovaného materiálu. V prípade objednávky neštandardného materiálu na servis, kde je dodacia lehota dlhšia ako 10 pracovných dní, sa o túto dobu predlžuje aj termín dokončenia servisného zásahu. Informáciu Vám oznámi technik pri zásahu, alebo telefonicky.
Návrat hore