Hliníkové okná

Jednoduchá Elegancia a Nadčasový Desing
Hliník ako jeden z najpokrokovejších materiálov je elegantný, trvanlivý a extrémne odolný voči poveternostným vplyvom, svoje vlastnosti si zachováva po celé desaťročia. Samozrejmosťou je široká škála farebného prevedenia s možnosťou imitácie dreva. Hliníkové okná sú ideálne pre novostavby moderných rodinných a bytových domov, verejných budov a priemyslov. Zasklenie je štandardne izolačným dvojsklom alebo trojsklom v kombinácií tepelno – izolačné, bezpečnostné, zvukovo – izolačné, zrkadlové a ornamentné.

Dnešné najmodernejšie hliníkové profilové systémy sa vyznačujú špičkovými tepelnoizolačnými vlastnosťami, ktoré spĺňajú aj tie najprísnejšie požiadavky. Dodávame výrobky so súčiniteľom prechodu tepla profilu od Ug = 0,73 W/m2K.

Používame kovanie značky MACO pre komfortné ovládanie a 100% spoľahlivosť. Pre vyšší stupeň bezpečnosti vyrábame okná v ďalších dvoch triedach – nižšia trieda RC2 a vyššia trieda RC3.

Tento typ okien dodá Vášmu domu jedinečnú originalitu a získate bezprostredný kontakt s okolím bez toho, aby ste zľavili z Vášho pohodlia a istoty teplého domova.

Jedinečné prednosti hliníkových okien:

Dostupné možnosti systému:

Imperial, Superial ( SP, SP i, SP i+, SP SU, SP OUT, SP 800 i+) Star, posuvné systémy Ultraglide a Visoglide Plus, obvodové plášte MC wall, skladacie systémy – Panorama a široké možnosti doplnkového sortimentu ako okenice, zábradlia, posuvné paravany

Scroll to Top