Vchodové dvere

Vchodové dvere sú  stavebným prvkom, ktorý tvorí charakter Vášho domu. Dvere, najmä tie vonkajšie, musia byť estetické a funkčné zároveň. Vaše vchodové dvere budú originálne, vyrobené presne podľa Vašich predstáv a požiadaviek. My sa postaráme  o to, aby boli schopné odolávať vlámaniu a poveternostným vplyvom. Týmito vplyvmi sú predovšetkým nízke zimné teploty, dážď, rozmerová rozťažnosť pri zmenách teploty, ako aj vplyv UV žiarenia. Naša ponuka vchodových dverí sa neustále rozširuje tak, aby vyhovovala architektonickým potrebám každého projektu a zároveň spĺňala najprísnejšie technické a estetické požiadavky každého nášho zákazníka.

Vytvorte si vchodové dvere na mieru v rôznej škále povrchových úprav. Naše vchodové dvere Vám prinesú teplo a flexibilitu dizajnu a poskytnú vynikajúcu energetickú účinnosť.

Orange and Yellow Vibrant and Dynamic Construction X-Frame Banner (17)
Naše vchodové dvere disponujú bezpečným systémom, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Vďaka využívaným výrobným technológiám je zaručená pevnosť rámov a krídel. Dvere vyrobíme podľa Vášho vkusu kde si zvolíte tvar, rozmer, výber skla, dreviny, spôsobu uzamykania, otvárania a farebnosti.
Návrat hore