Plastové okná

Moderné a elegantné riešenie pre Váš domov
Plastové okná ponúkajú široké možnosti vo výbere tvarov a povrchových úprav tak, aby spĺňali všetky technické a estetické požiadavky pre Váš jedinečný domov. Naše okná vyrábame z prvotriednych profilov a profilových radov na mieru a podľa konkrétnych požiadaviek. Vysoká kvalita používaných materiálov a ich precízne spracovanie, dodávajú našim oknám skvelé tepelno-izolačné vlastnosti, sú odolné voči vode, poveternostným podmienkam a zabezpečujú dlhú životnosť.

Ku všetkým oknám ponúkame rozmanitý výber farebných prevedení, vrátane imitácie dreva, možnosť vonkajšieho hliníkového opláštenia a taktiež širokú škálu príslušenstva – kľučky, parapetné dosky ( vonkajšie aj vnútorné ) sieťky proti hmyzu, žalúzie …

Pri našich oknách používame SGG SWISSPACER – „teplý rámik“ – ktorý zabezpečí v porovnaní so štandardným hliníkovým rámikom dosiahnutie vyšších teplôt na okraji okna, zníženie tvorby kondenzátu, eliminácia vzniku plesní na oknách a tým zaistenie zdravej obytnej klímy.

SGG Swisspacer ponúka na trhu izolačných skiel modernú „teplú hranu“ s extrémne nízkou tepelnou vodivosťou a výraznými estetickými prednosťami, keďže je možné dodanie v rôznych farbách.

Plastové okná a vchodové dvere osadzujeme kvalitným kovaním značky MACO pre komfortné ovládanie a 100% spoľahlivosť, pri posuvných systémoch je to kovanie značky SIEGENIA a AGB. Pre vyšší stupeň bezpečnosti vyrábame okná v ďalších dvoch triedach – nižšia trieda RC2 a vyššia trieda RC3.

Plastové okná a ich výhody

Scroll to Top