Posuvný systém

Ponúkajú Vám výhľad, osvetlenie tmavej miestnosti, komfortne prepoja interiér s exteriérom. Vyznačujú sa prepracovaným dizajnom, kvalitným spracovaním a dlhou životnosťou, sú jednoducho ovládateľné, tiché a bezpečné. Robustné rámy zároveň dobre izolujú a nevznikajú tepelné straty. Pri výrobe využívame rôzne druhy bezpečnostných a izolačných skiel podľa želania zákazníka. Posuvný systém je vhodný do rodinných domov, bytov, ale aj administratívnych budov, kde sa opticky zväčší priestor. Podľa želania a komfortu zákazníka vyrobíme HS PORTÁL – posuvný systém, PSK – sklopno posuvný systém, FS – posuvné skladacie dvere.

Ponúkame aj zasklenie BALKÓNA, TERASY alebo ALTÁNKU, kde prakticky a elegantne využijete Váš priestor počas celého roka. V ponuke máme pevné hliníkové profily ECOSLIDE, MODERN SLIDE, VISOGLIDE a ULTRAGLIDE.

Orange and Yellow Vibrant and Dynamic Construction X-Frame Banner (16)

Dostupné možnosti systému:

HS portál je prvotriedne izolovaný systém navrhnutý pre vytvorenie maximálnych zasklených plôch.

Systém Ecoslide bez tepelnej izolácie pre nevykurované vonkajšie prístavby, Visoglide tepelne izolovaný systém vhodný do kancelárskych a obytných priestorov, Modern Slide so zvýšenými tepelne izolačnými vlastnosťami a štíhlou konštrukciou. Ultraglide systém so zvýšenými izolačnými vlastnosťami v objektoch bytovej výstavby a vo verejných budovách, je dobrým výberom pri využití systému, s veľkými rozmermi posuvných krídel.

Návrat hore